به نام و ياد ايزد پاک

آژانس هواپيمايي کيا بال آکام با هدف ارائه خدماتي مناسب و سفري با آرامش در سال 1394 با دريافت مجوز از سازمان ميراث فرهنگي صنايع دستي و گردشگري استان تهران تاسيس شد.

اين شرکت با استفاده از تجارب گذشته و رهنمودهاي متوليان محترم صنعت گردشگري و خصوصاً همراهي پرسنل مجرب و کارآزموده و استفاده از کارآمدترين امکانات مورد نياز اعم از سايت فروش آنلاين و کانال مسافرين تلگرام در جهت اطلاع رساني هرچه سريعتر تورهاي آفر دار و لحظه آخري و راهي براي ارتباط بيشتر با مسافرين عزيز و همچنين تامين محل مناسب  و با چارتر کردن هواپيما و نيزگارانتي انواع هتلهاي 3 و 4 و 5  ستاره در شهرهاي مورد نظر جهت اسکان مهمانان محترم خود، توانسته علاوه بر خدمات فروش بليط در زمينه توليد و اجراي تور به عنوان يک تور اپراتور به بيش از 3000 آژانس مسافرتي در سراسر کشور نيز خدمات گردشگري خود را ارائه دهد. هدف اصلي ما تهيه بهترين تور يا بليط با مناسب ترين نرخ و بهترين کيفيت براي مشتريان مي باشد. به اميد روزي که با تورهاي با کيفيت در پيشبرد صنعت توريسم کشور کهن ايران گامي هر چند ناچيز برداريم.

راه اندازي  کانال تلگرام کيا بال آکام در جهت اطلاع رساني سريعتر و بهتر به مسافرين عزيز  و همچنين وب سايت کيا بال آکام و پاسخگوئي به مسافران از سراسر ايران و حتي جهان به صورت آنلاين ، يکي ديگر از خدمات کار آمد در اين شرکت بود که به پيشرفت صنعت توريسم منجر شد.

امکانات موجود اجراي تورهاي داخلي و خارجي: